Tipy a odkazy

Zážitky

Kudy kam na Vranovsku

Pro zájemce o pobyt ve Vranově nad Dyjí, rekreaci na Vranovské přehradě, netradiční výlet či víkendový pobyt v okolí NP Podyjí uvádíme kontakty na organizace, které mohou pomoci se zajímavými zážitky.

Bakchus aktivity je agenturou, která zajišťuje zajímavé aktivity pro skupiny, školní výlety, team-buildingové akce apod. Jedná se např. o lanové centrum, poznávací programy, zážitkové sportovní hry apod. (vizte např. programy pro školy). Pro ubytované v Turistické ubytovně Sportclub můžeme dohodnout zvýhodněné ceny.

NAVAJN je firmou zaměřenou na průvodcovskou činnost ve Znojmě a na vinařské aktivity (prohlídky Znojma s ochutnávkou vína, ochutnávky vína ve sklípcích, ochutnávky spojené s netradičními akcemi - projížďka lodí po Vranovské přehradě...).

Netradiční a oblíbenou akcí (především pro ZŠ, SŠ a dětské kolektivy) je Degustace „vinných moštů“ pro děti v srdci města spojená se zábavným výkladem o historii Znojma a známých památek v centru města.

REMO-Agency je agenturou průvodců. Seznamuje hosty a návštěvníky prostřednictvím zkušených průvodců s krásami REgionu MOrava (prohlídky Znojma, Telče, Slavonic, Mikulova, Třebíče, Brna) a poskytuje doprovod na Vašich cestách regionem Vranovska a Znojemska. Aktuální akcí je Návštěva Vídně s průvodcem ve velmi příznivých cenách! V ceně je jízdenka vlakem Znojmo-Vídeň a zpět a služby českého průvodce ve Vídni.

Vzdělávací agentura ZAZO je zaměřena převážně na akce spojené se vzděláváním formou zábavy, prožitku a outdoorového výcviku. Nejen pro skupiny, školy a školní výlety pořádá agentura zajímavé akce spojené se zábavou i adrenalinem (cyklistické výlety, paintball, lukostřelba). Nabízí i programy vzdělávání pedagogů formou prožitkové pedagogiky, teambuilding a mnohé další. Tyto akce Vám nabízíme ve spolupráci s agenturou ZAZO i v Turistické ubytovně Sportclub.

Penzion Relax – zájemcům o rodinné pobyty vyšší kategorie nebo skupinám do 50 osob doporučujeme tento penzion, který se nachází rovněž ve Vranově nad Dyjí, cca 500 m od Turistické ubytovny Sportclub.

Důležité odkazy

Vranov nad Dyjí ze zámku

Tyto stránky Vám pomohou lépe se zorientovat na Vranovsku:

Městys Vranov nad Dyjí – oficiální stránky Úřadu městyse Vranov nad Dyjí (základní informace o obci, aktuality)

Vranovsko – informace o regionu Vranovsko

FATYM – stránky farnosti Vranov nad Dyjí a přilehlých farností

Osobní lodní doprava na Vranovské přehradě – plavby lodí (hydrobusů) po Vranovské přehradě

Lodní doprava na Vranovské přehradě – plavby lodí po Vranovské přehradě

NP Podyjí – stránky o Národním parku Podyjí

National Park Thayatal – stránky rakouské části parku